Zakończyłyśmy rekrutację do Akademii Liderek

Zakończyłyśmy rekrutację do Akademii Liderek

Dziękujemy Wam serdecznie za udział w rekrutacji i tak duże zainteresowanie Akademią. W pierwszym etapie wpłynęło do nas ponad 170 zgłoszeń. To pokazuje jak ważnym i potrzebnym projektem jest Akademia. Gorące gratulacje dla wszystkich 120 uczestniczek warsztatów, z którymi widzimy się w Sandomierzu już za dwa tygodnie!

Ruszamy z ostatnimi przygotowaniami do I edycji Akademii Liderek Liderek Kobiet w Centrum – corocznego spotkania kobiet z całej Polski, warsztatów i wykładów z najlepszymi trenerami w Polsce.

– To będą inspirujące trzy dni wspólnej pracy i doskonalenia swoich kompetencji. Do udziału w Akademii zaprosiłyśmy najlepszych trenerów, którzy podzielą się swoją wiedzą z zakresu przedsiębiorczości, polityki i działalności społecznej. Wszystko dopinamy na ostatni guzik, bo  już za dwa tygodnie widzimy się w Sandomierzu – mówi prezeska stowarzyszenia, Magda Sobkowiak.

Podczas warsztatów grupowych zajmiemy się wystąpieniami publicznymi, negocjowaniem warunków pracy i płacy, budowaniem marki osobistej, ale również aktywnością w życiu publicznym i profilaktyką onkologiczną. Akademia to również okazja do rozmów, spotkań i dzielenia się swoim doświadczeniem.

– Będziemy uczyć się nie tylko od naszych wspaniały ekspertów, ale i od siebie nawzajem. O to właśnie chodzi w Kobietach w Centrum – o stworzenie bezpiecznej i ciepłej przestrzeni, żebyśmy wymieniały się doświadczeniami i wzajemnie wspierały. To wsparcie i dzielenie się swoimi historiami jest największą siłą kobiet  – mówi Magda Sobkowiak.

Akademia Liderek nie byłaby możliwa bez patronów i partnerów, którzy dołączyli do naszego projektu rozwijającego kompetencje liderskie i integrującego środowiska kobiece. Razem wspieramy kobiety, wyrównujemy szanse i dodajemy wiary w siebie. Dziękujemy i do zobaczenia!

Patronaty i partnerzy

Patronat honorowy: Komisja Europejska

Patronat honorowy: Rzecznik Praw Obywatelski 

Patronat: Fundacja Onkocafe 

Patronat: twojstyl.pl 

Patronat: Twój Styl Kobieta w Biznesie

Partner: Starostwo Powiatowe w Sandomierzu

Partner: Miasto Sandomierz

Partner: Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej 

Partner: Fundacja Konrada Adenauera 

Partner: WP LAW Kancelaria Prawna Woźniccy & Partners SP.J.

Partner: Teaology Skincare

RODO

Pełny Regulamin               

Oświadczenie covidowe

EFRWP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *