Stawiamy Kobiety w Centrum,
bo liczysz się TY!

Wizja i Misja

Zawsze jest ciężko zanim zacznie być pięknie – dlatego nie będziesz sama. Nasze działania mają inspirować, dodawać odwagi, poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie tak aby kobiety na żadnym etapie swojego życia nie musiały z czegoś rezygnować. Kobiety pewne swojej wartości, odważne, niezależne, wspierające, realizujące cele, wrażliwe i szczęśliwe, które nie czują się gorsze, nie muszą nic nikomu udowadniać.

 

 

Rusza V Edycja Regionalnych Akademii Liderek

Dowiedz się więcej

Potrzeby kobiet niewidzialne
w polskich samorządach

Co czwarta Polka uważa, że włodarze polskich gmin i miast nie uwzględniają potrzeb kobiet
w zarządzaniu samorządem – tak wynika z badania przeprowadzonego przez
IBRIS i Kobiety w Centrum „Czy miasto jest kobietą?”

AKADEMIA LIDEREK 

KOBIET W CENTRUM 

I EDYCJA

NASZE INICJATYWY

Wspieranie kobiet

Zajmujemy się wspieraniem i rozwijaniem niezależności i solidarności kobiet.

Organizacja wydarzeń

Organizujemy i promujemy programy, konferencje, szkolenia, warsztaty i wydarzenia kulturalne.

Kampanie społeczne

Piszemy, publikujemy i prowadzimy kampanie społeczne o zdrowiu oraz wsparciu dla osób chorych i niepełnosprawnych.

Nauka, Kultura i sztuka

Promujemy naukę, rozwój kultury i sztuki oraz kampanie prozdrowotne.

Ekologia i Turystyka

Wspieramy inicjatywy proekologiczne i chcemy rozwijać turystykę naszych regionów.

Tradycja

Podtrzymujemy i propagujemy polską tradycję. Chcemy aktywizować seniorów i uczyć idei wolontariatu.

AKTUALNOŚCI

Kobiety w Centrum jest z Magdalena Sobkowiak i 3 innymi użytkownikami.

1 day 8 hours ago

Dziś jest ten dzień 🩷🪽 22 czerwca, dokładnie 5 lat temu Stowarzyszenie Kobiety w Centrum zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego 🏆 Pięć lat temu była wizja. Dziś są tysiące kobiet, setki spotkań, szkoleń, projektów, rozmów i relacji, które każdego dnia udowadniają, że warto działać razem. Przez te lata wiele się zmieniło, ale jedno pozostało niezmienne… wiara w siłę kobiet, ich sprawczość i wzajemne wsparcie! Dziękujemy każdej kobiecie, która była z nami przez choćby chwilę. Tym, które tworzyły Kobiety w Centrum od pierwszych dni… i tym, które dołączyły później. To nasza wspólna historia 💗🪽 A skoro dziś są nasze oficjalne urodziny, to pozwólcie, że złożymy sobie życzenia: aby nigdy nie zabrakło nam odwagi do działania, energii do zmian i kobiet, które chcą zmieniać świat. Pięć lat za nami. Zaczynamy kolejny rozdział 👏🏻🩷🪽 I zawsze, stawiamy Kobiety w Centrum, bo liczysz się TY! #kobietykobietom #kobietywcentrum #siłakobiet #boliczyszsiety #kobietywspierająkobiety #stowarzyszenie #kobietyinspirująkobiety @liderzy wśród fanów

Kobiety w Centrum – wyjątkowo w: Pałac Rzeczypospolitej.

1 day 23 hours ago

5 lat minęło… kiedy to zleciało? 🩷🪽 W wyjątkowych wnętrzach Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie świętowałyśmy 5 urodziny Stowarzyszenia Kobiety w Centrum. Był czas na wspomnienia, rozmowy, uśmiechy, wzruszenia i podsumowanie tego, co wspólnie udało nam się zbudować przez ostatnie pięć lat. A że kobiety potrafią robić kilka rzeczy naraz, przy okazji świętowałyśmy także awans naszej prezeski Magdalena Sobkowiak 🏆 Nie będziemy się dziś rozpisywać. Zdjęcia najlepiej pokazują atmosferę tego wieczoru, ludzi, którzy tworzą tę społeczność, i energię, która od pięciu lat napędza nasze działania. Dziękujemy, że jesteście częścią tej historii! Pięć lat za nami, mnóstwo spotkań, projektów i rozmów… ale mamy przeczucie, że najlepsze wciąż przed nami 😉 No to co? 100 lat ! 😁🥂👀 Eliza Gł-SzDorota SzymkiewiczAgnieszka Adamkiewicz #KobietywCentrum #SiłaKobiet #boliczyszsieTy #kobietykobietom #kobietyinspirująkobiety #kobietywspierająkobiety #KWC #TeamKWC @liderzy wśród fanów

Kobiety w Centrum jest z Magdalena Sobkowiak

4 days 7 hours ago

Ogromne gratulacje dla naszej Prezeski, Magdaleny Sobkowiak-Czarneckiej z okazji objęcia funkcji Wiceministry Obrony Narodowej! Magdalena Sobkowiak 🇵🇱🇪🇺

Kobieta, która od lat inspiruje, działa i wspiera innych, będzie teraz realizować się również na tak odpowiedzialnym stanowisku 👏🏻

Magdo, życzymy Ci powodzenia, odwagi w podejmowaniu decyzji i satysfakcji z nowych wyzwań.

Trzymamy kciuki za każdy kolejny sukces!

Twoja droga pokazuje, że zaangażowanie, konsekwencja i praca na rzecz innych naprawdę mają znaczenie 🩷🪽

#kobietywcentrum #siłakobiet #kobietywspierająkobiety #ministra #kobietaliderka @liderzy wśród fanów

Zostań Ambasadorką na XX-lecie Polski w Unii Europejskiej!  Z okazji…

Dowiedz się więcej

Jak wspierać kobiety we współczesnym świecie? Stowarzyszenie „Kobiety w Centrum”…

Dowiedz się więcej

Polityka to twój żywioł? Chcesz zmienić naszą rzeczywistość? Czujesz, że…

Dowiedz się więcej

Stawiamy Kobiety w Centrum,
bo liczysz się TY!

Nr konta: 05 1090 1870 0000 0001 4824 5415

Santander Bank Polska

Tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe”

Dziękujemy za wsparcie!

KRS: 0000906260

kobietywcentrum.org.pl

Kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas!
Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Siedziba

Ul. Erazma Ciołka 15/113A
01-445 Warszawa

Znajdziesz nas na: