Wizja i Misja
Potrzeby kobiet niewidzialne
w polskich samorządach
Co czwarta Polka uważa, że włodarze polskich gmin i miast nie uwzględniają potrzeb kobiet
w zarządzaniu samorządem – tak wynika z badania przeprowadzonego przez
IBRIS i Kobiety w Centrum „Czy miasto jest kobietą?”
NASZE INICJATYWY
Wspieranie kobiet
Zajmujemy się wspieraniem i rozwijaniem niezależności i solidarności kobiet.
Organizacja wydarzeń
Organizujemy i promujemy programy, konferencje, szkolenia, warsztaty i wydarzenia kulturalne.
Kampanie społeczne
Piszemy, publikujemy i prowadzimy kampanie społeczne o zdrowiu oraz wsparciu dla osób chorych i niepełnosprawnych.
Nauka, Kultura i sztuka
Promujemy naukę, rozwój kultury i sztuki oraz kampanie prozdrowotne.
Ekologia i Turystyka
Wspieramy inicjatywy proekologiczne i chcemy rozwijać turystykę naszych regionów.
Tradycja
Podtrzymujemy i propagujemy polską tradycję. Chcemy aktywizować seniorów i uczyć idei wolontariatu.
AKTUALNOŚCI
Za każdą inicjatywą, projektem, spotkaniem i sukcesem stoją ludzie 🩷🪽 Choć dobre zarządzanie pomaga wyznaczać kierunek, to prawdziwą siłą Stowarzyszenia Kobiety w Centrum jesteście WY kobiety, które każdego dnia tworzą tę społeczność swoją energią, zaangażowaniem i obecnością. To dla Was i dzięki Wam jesteśmy tu już 5 lat… …bo Kobiety w Centrum to nie logo, nie statut i nie projekty. To przede wszystkim kobiety, które wspierają się nawzajem, rozwijają i zmieniają świat wokół siebie. Stawiamy kobiety w centrum, bo liczysz się TY! 🩷🪽 #kobietywspierająkobiety #boliczyszsieTy #KobietywCentrum #SiłaKobiet #kobietykobietom #kobietyinspirująkobiety #TeamKWC #KWC #stowarzyszenie #dlakobiet @liderzy wśród fanów
Justyna i jej najlepsze wspomnienia z KwC 🩷🪽
5 urodziny stowarzyszenia 🎂💕
#kobietywcentrum #kobietywspierająkobiety #boliczyszsiety #siłakobiet #kobietykobietom
@liderzy wśród fanów
Dziś jest ten dzień 🩷🪽 22 czerwca, dokładnie 5 lat temu Stowarzyszenie Kobiety w Centrum zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego 🏆 Pięć lat temu była wizja. Dziś są tysiące kobiet, setki spotkań, szkoleń, projektów, rozmów i relacji, które każdego dnia udowadniają, że warto działać razem. Przez te lata wiele się zmieniło, ale jedno pozostało niezmienne… wiara w siłę kobiet, ich sprawczość i wzajemne wsparcie! Dziękujemy każdej kobiecie, która była z nami przez choćby chwilę. Tym, które tworzyły Kobiety w Centrum od pierwszych dni… i tym, które dołączyły później. To nasza wspólna historia 💗🪽 A skoro dziś są nasze oficjalne urodziny, to pozwólcie, że złożymy sobie życzenia: aby nigdy nie zabrakło nam odwagi do działania, energii do zmian i kobiet, które chcą zmieniać świat. Pięć lat za nami. Zaczynamy kolejny rozdział 👏🏻🩷🪽 I zawsze, stawiamy Kobiety w Centrum, bo liczysz się TY! #kobietykobietom #kobietywcentrum #siłakobiet #boliczyszsiety #kobietywspierająkobiety #stowarzyszenie #kobietyinspirująkobiety @liderzy wśród fanów
Zostań Ambasadorką na XX-lecie Polski w Unii Europejskiej!
Zostań Ambasadorką na XX-lecie Polski w Unii Europejskiej! Z okazji…
„Kobiety w Centrum” wspólnie z Kompanią Piwowarską wspierają polskie kobiety
Jak wspierać kobiety we współczesnym świecie? Stowarzyszenie „Kobiety w Centrum”…
Kontakt
W razie jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas!
Jesteśmy do twojej dyspozycji!
Ul. Erazma Ciołka 15/113A
01-445 Warszawa




