Ruszyła rekrutacja do Akademii Liderek

Ruszyła rekrutacja do Akademii Liderek

Akademia Liderek – rekrutacja trwa

Chcesz działać, a może już działasz publicznie? Chcesz podnieść swoje kompetencje i rozwinąć skrzydła w biznesie? Akademia Liderek Kobiet w Centrum jest właśnie dla Ciebie! Weź udział w naszych warsztatach z najlepszymi trenerami i wspaniałymi gośćmi, które odbędą się w Sandomierzu na początku marca. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 3 lutego!

Ruszamy z rekrutacją do I edycji Akademii Liderek – corocznego spotkania kobiet z całej Polski; trzech dni wspólnej pracy, warsztatów i rozwijania kompetencji liderskich oraz zajęć z najlepszymi trenerami w Polsce.

Jeżeli jesteś aktywna, masz mnóstwo pomysłów, działasz na rzecz swojej społeczności, marzysz o rozwinięciu skrzydeł w biznesie lub polityce – dołącz do Akademii Liderek Kobiet w Centrum. Jeżeli wierzysz w kobiecą siłę i chcesz wspierać inne kobiety – nie może Cię tam zabraknąć. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 lutego.

– Akademia Liderek Kobiet w Centrum to nie tylko podnoszenie kwalifikacji, rozwijanie kompetencji czy wyrównywanie szans, ale też integracja i wymiana doświadczeń. Jako Kobiety w Centrum wierzymy, że wzajemne wsparcie i dzielenie się swoimi historiami jest największą siłą kobiet. Jeśli jesteś aktywna, zaangażowana w życie społeczne i gotowa do spełniania swoich marzeń, czekamy właśnie na Ciebie! – mówi Magda Sobkowiak, prezes stowarzyszenia.

I edycja Akademii Liderek odbędzie się w dniach 4-6 marca w Sandomierzu. Podczas warsztatów i wykładów poruszymy kwestie m.in. równouprawnienia na rynku pracy, profilaktyki zdrowotnej oraz aktywności w życiu publicznym. Ponadto, każda ze 120 uczestniczek Akademii wybierze ścieżki tematyczne, które pozwolą jej rozwijać się w zakresie przedsiębiorczości, polityki lub działalności społecznej.

Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Patronaty i partnerzy

Patronat honorowy: Komisja Europejska

Patronat honorowy: Rzecznik Praw Obywatelski 

Patronat: Fundacja Onkocafe 

Patronat: twojstyl.pl 

Patronat: Twój Styl Kobieta w Biznesie

Partner: Starostwo Powiatowe w Sandomierzu 

Partner: Fundacja Konrada Adenauera 

Partner: WP LAW Kancelaria Prawna Woźniccy & Partners SP.J.

 

RODO

Pełny Regulamin               

Oświadczenie covidowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *