Kolejne oddziały Kobiet w Centrum

Kolejne oddziały Kobiet w Centrum

– Wracamy na trasę Kobiet w Centrum i zakładamy kolejne oddziały regionalne! Dziewczyny, dziękujemy Wam serdecznie za inspirujące spotkania. Wasze historie są niesamowite, i pokazują że razem możemy wiele osiągnąć dzięki naszej kobiecej sile! To zaszczyt, że jesteście z nami – mówiła podczas spotkań Magda Sobkowiak, prezes Kobiet w Centrum.

W zaledwie pół roku udało nam się założyć oddziały regionalne w 11 województwach, ale nie spoczywamy na laurach i ruszamy w dalszą trasę. Ostatni weekend stycznia to kolejne dwie inauguracje. Uruchomiamy częstochowski i krakowski oddział Kobiet w Centrum!

– Jesteście fantastycznymi kobietami – pewnymi siebie, odważnymi, niezależnymi, wspierającymi innych, ale i realizującymi swoje własne cele. To wspaniałe, że chcecie tworzyć razem z nami otwartą, bezpieczną i ciepłą przestrzeń do rozmów dla wszystkich kobiet – mówi Magda Sobkowiak.

Te wspaniale motywujące i inspirujące spotkania w Częstochowie i Krakowie potwierdzają, że nasza wizja i misja mają sens. Potwierdzają, że wzajemne wspieranie się i dzielenie się doświadczeniami to najlepsze co możemy robić dla kobiet, aby dodać im sił i pewności, że nie są same.

– Wielkie dzięki za wszystkie Wasze historie pokazujące jak ogromną moc i siłę mają kobiety. Nie możemy się doczekać tego, ile razem uda nam się  wypracować! Jest w nas moc, energia i chęć do działania. Mamy naprawdę wspaniały zespół, który nie zwalnia tempa – zaprasza prezes Kobiet w Centrum, Magda Sobkowiak.

Bardzo dziękujemy Wam za inauguracje w Częstochowie i Krakowie, za to, że jesteście teraz częścią Kobiet w Centrum. Współpraca z Wami jest absolutnym zaszczytem. Jedziemy dalej z naszą trasą i uruchamiamy kolejne oddziały!

Częstochowa 2022
Kraków 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *