Listopadowe Wieczory Online

Listopadowe Wieczory Online

Listopadowe Wieczory Online

Rozpoczyna się listopad – miesiąc długich zimnych wieczorów, które spędzamy pod kocykiem z kubkiem rozgrzewającej herbaty z imbirem i miodem. Dlatego nasze działania przenoszą się do sieci. Zapraszamy serdecznie na Listopadowe Wieczory Online z Kobietami w Centrum!

Jest to cykl spotkań z ekspertkami i specjalistkami, które będziemy transmitować we wtorki na naszym Facebooku. Nie musicie wychodzić z domu na deszcz i zimno, nie musicie zastanawiać się w co się ubrać, nie musicie martwić się dojazdem, ani zorganizowaniem opieki dla dzieci. Po prostu zaparzcie swoją ulubioną kawę lub herbatę i usiądźcie wygodnie w fotelu o 19:00.

Nasi Goście:

Beata Cnudde zaczęła swoją karierę zawodową, jako ekonomistka. Ukończyła studia magisterskie i doktoranckie w zakresie zarządzania i finansów i przez wiele lat pracowała w świecie finansów UE. Od zawsze jednak pasjonowała się psychologią i biologią człowieka. Kiedy pojawiła się taka możliwość, zmieniła swoją pasję w zawód. Została coachem. Dziś prowadzi w Brukseli swoją firmę coachingowo-szkoleniową „Sun in Us” („Słońce w Nas”). Ukończyła wiele szkoleń i kursów certyfikujących z zakresu psychologii i coachingu:

  • Jest absolwentką programu między-uniwersyteckiego Université Libre de Bruxelles i Université de Liège w dziedzinie psychologii społecznej.
  • Praktykiem podejścia neuro-poznawczego i behawioralnego w „Institute of Neurocognitivism” w Brukseli (INC).
  • Ukończyła kurs z neurobiologii “Neuroscience Academy of Applied Neuroscience and Brain Health” zorganizowany przez Think Brain, w Australii,
  • Jest certyfikowanym coachem (ICF), szkoleniowcem i trenerką bio- oraz neuro-neurofeedback (BIOMED).
  • Trenerką i członkinią „Heroic Imagination Project” założonego przez profesora Philipa Zimbardo

Jest autorką wielu artykułów naukowych, felietonów oraz książek dla dzieci, które sama ilustruje.

Jej najnowsza książka „Mózg Nastolatka Odkrywa Swoje Tajemnice”, ukazała się w sierpniu 2021 roku. Jest adresowana do nastolatków, ale z pewnością zainteresuje także ich rodziców i pedagogów.

– Jako coach chciałam, aby była ona wsparciem dla młodzieży wchodzącej w okres dorastania. Jest w niej sporo wiedzy naukowej, ciekawostek, przykładów i ćwiczeń. I oczywiście spora dawka humoru! –opowiada Beata Cnudde. 

Katarzyna Jędrasiak-Rogóż jest mgr psychologii i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji.

Na co dzień pracuje w Małopolskim Centrum Opieki, gdzie zajmuje się wsparciem i terapią pacjentów na oddziałach somatycznych i geriatrycznych oraz wsparciem ich rodzin. Zajmuje się również terapią młodzieży (od 13 r.ż.).

Współpracuje z Fundacją SayStop – organizacją dedykowaną kobietom w służbach mundurowych, która przeciwdziała mobbingowi i nadużyciom w systemie pracy mundurowej.

– W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, cechując się empatią oraz zapewniając poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dodatkowo uważam, że w gabinecie zawsze spotykają się specjaliści, ja jestem specjalistą od psychoterapii, a Pan/Pani jest specjalistą od swojego życia i swoich emocji, wspólnie pracujemy na efekt końcowy – mówi o swojej pracy Katarzyna Jędrasiak-Rogóż.

Aleksandra Krajnik ma za sobą kilkanaście lat doświadczenia w branży IT, prowadziła projekty informatyczne i zarządzała zespołami. Równolegle prowadziła agroturystykę na Mazurach, sklep internetowy z odzieżą sportową i kształciła się z PR i marketingu.

Laureatka wielu wyróżnień, m.in. Konkurs Prezesa, Perła Sprzedaży i laureatka międzynarodowego konkursu Avia dla agentów – Global Winners Club. Najbliższym jej sercu jest jednak tytuł Dobro Twórca Aviva. Dzięki jej zaangażowaniu Towarzystwo wypłaciło miliony złotych klientom, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach życiowych takich jak choroba czy śmierć osoby bliskiej.

– Od zawsze słuchałam klientów, zamieniając ich oczekiwania i potrzeby w aplikacje komputerowe. Od 2014 roku zmieniłam branżę i dziś nadal słucham klientów, rozmawiam z nimi o tym co dla nich najważniejsze w życiu i doradzam ich w tworzeniu rozwiązań finansowo-prawnych. Cechuje mnie indywidualne podejście do każdej osoby, otwartość, a przede wszystkim staram się mówić o trudnych sprawach z uśmiechem i po ludzku, bez straszenia – mówi o swojej działalności nasz gość.

Więcej o pracy Oli znajdziecie pod adresem: www.aleksandra-krajnik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *