Kobiety w Centrum obejmują patronatem THEMpower

Kobiety w Centrum obejmują patronatem THEMpower

Mamy zaszczyt przedstawić Wam inicjatywę THEMpower, którą oficjalnie obejmujemy naszym patronatem.

THEMpower działa w ramach Studenckiego Koła Naukowego Spraw Zagranicznych przy SGH i UW. Ich patronem honorowym są Ambasada Francuska w Polsce oraz Forum Młodych Dyplomatów, zaś patronami Fundacja młodzieży Activis, fundacja Youth Human Impact, Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim dr hab. Daniel Przastek oraz Samorząd Uczniowski WNPiSM. My również dołączamy do grona wspierających THEMpower.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy wesprzeć wspaniałych młodych ludzi, którzy działają na rzecz rozwoju równości i wzmacniania wiary w siebie u młodych kobiet. Naszym wspólnym celem jest również aktywizacja i zachęcanie do działania młodych kobiet.

Inicjatywa zajmuje się organizacją cyklu spotkań i warsztatów, które mają dodać skrzydeł uczestnikom w ich rozwoju zawodowym i prywatnym oraz przekazać im eksperckie doświadczenie. Podczas panelu „My voice. My rights” wystąpi prezes Kobiet w Centrum Magdalena Sobkowiak, która będzie mówić o tym, jak ważne jest zabieranie głosu w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie, która jest dla nas ważna.

Twórczynie inicjatywy mówią: „Chcemy, żeby ani ekspertka ds. wojskowości, ani ekspert ds. kosmetologii nie dziwili już nikogo, byli traktowani poważnie i tak samo”. Podpisujemy się pod tym obiema rękami. Gratulujemy dziewczynom  wspaniałego pomysłu i trzymamy kciuki za zaplanowane spotkania. Od tej pory działamy razem na rzecz wzmacniania wiary w siebie u młodych kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *