Kobiety w Centrum partnerem VII Europejskiego Kongresu Samorządów

Kobiety w Centrum partnerem VII Europejskiego Kongresu Samorządów

Mamy zaszczyt przekazać, że Kobiety w Centrum zostały partnerem VII Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach – platformy wymiany poglądów oraz miejsca spotkań liderów samorządowych i regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.

Już w przyszłym tygodniu, w dniach 11-12 kwietnia, Kobiety w Centrum wezmą udział w Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach. W wydarzeniu weźmie udział ponad 1500 uczestników, a składać się będzie na nie siedem ścieżek tematycznych, obejmujących ok. 100 wydarzeń: debaty, raporty, panele, warsztaty, wykłady oraz prezentacje. 

Jako partner wydarzenia organizujemy dwa panele dotyczące miejsca kobiet w polityce na szczeblu krajowym i lokalnym. Prezeska Kobiet w Centrum, Magdalena Sobkowiak-Czarnecka poprowadzi debatę „Kobieta, polityka, samorząd”, a moderatorką panelu „Zarządzanie różnorodnością jako sposób na rozwój gmin i miast. Dlaczego kobiety w samorządzie są niezbędne?” będzie wiceprezeska stowarzyszenia, Dorota Szymkiewicz.

Silną delegację Kobiet w Centrum będzie można zobaczyć również podczas innych paneli o różnorodnej tematyce:

  • Wiesława Rybicka-Bogusz – „Starzejące się społeczeństwo i aktywizacja seniorów”
  • Anna Skolimowska – „Samorząd, uczelnia, biznes – wszyscy świadczymy usługi”
  • Urszula Pasławska – „Dbając o bezpieczeństwo wodne. Jakie zmiany czekają samorządy w 2022 roku?” oraz „Uwolnić miasta od smogu. Odetchnąć czystym powietrzem”
  • Joanna Warecha – „Kultura polskiej wsi. Czy jest potrzebna?”
  • Izabella Woźnicka – „Turystyka po pandemii: finanse, organizacja, marketing – regres czy rozkwit?”.

Jesteśmy bardzo dumne, że tak liczna i wspaniała grupa będzie reprezentować Kobiety w Centrum podczas Europejskiego Kongresu Samorządów. Dziewczyny, trzymamy za Was kciuki na wielkiej scenie!

Do zobaczenia w Mikołajkach!

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *