Regionalna Akademia Liderek w Tleniu

Regionalna Akademia Liderek w Tleniu

Już w najbliższą sobotę w Tleniu ruszamy z kolejną Regionalną Akademią Liderek Kobiet w Centrum. Dwa dni pełne wykładów i warsztatów, ale nie tylko. W każdej naszej Akademii bierze udział kilkadziesiąt kobiet z regionu. Spotkanie jest okazją do wymiany doświadczeń i rozmowy o najważniejszych dla kobiet tematach. Kompetencje liderskie, budowanie marki osobistej czy prawo unijne, które stoi po stronie kobiet, to jedynie kilka z tematów jakim poświęcone są nasze warsztaty. Działamy po, aby żadna kobieta nie musiała z niczego rezygnować tylko dlatego, że jest kobietą.

Nasze Akademie nie byłyby możliwe bez naszych partnerów i sponsorów.

Patronatem honorowym Regionalną Akademię Liderek w Tleniu objęli Rzecznik Prawo Obywatelskich prof. Marcin Wiącek oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Partnerami wszystkich Akademii są również Komisja Europejska, Fundacja Onkocafe, Fundacja Konrada Adenauera, Kancelaria Prawna WPLaw. Partnerem szkoleniowym jest szkoła Liderów a partnerem medialnym Twój Styl.

Regionalnie wsparcia udzielili: Powiat Świecki, Wójt Gminy Osie, Wodecki Park Krajobrazowy, spółki z Grupy Mondi: Mondi Świecie S.A., Mondi Corrugated Sp. z o.o. i Mondi Bags Sp. z o.o.o raz Welconomy, Extra Świecie, Nowe Świecie oraz Czas Świecia.

 

Regionalna Akademia Liderek w Tleniu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”.

SPONSORZY i PARTNERZY:

 

Marszałek_HERB_PION1024_1

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt realizuje Województwo Kujawsko-Pomorskie

Zostań partnerem KSOW – www.ksow.pl

LOGO_MONDI_PNG
Logo_-_Tylko_Powiat_Świecki
1200px-POL_gmina_Osie_COA.svg
1_1_logotyp_podstawowy_kolor_TRANS
0001

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *