Kobiety w Centrum na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Kobiety w Centrum na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

W dniach 6-8 września odbyło się XXXI Forum Ekonomiczne w Karpaczu którego Stowarzyszenie „Kobiety w Centrum” jest partnerem. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Europa w obliczu nowych wyzwań„.  

Stowarzyszeniu było organizatorem i gospodarzem panelu –  „Czy równouprawnienie oznacza równe szanse?”, gdzie nasze ekspertki dyskutowały na temat trudności na ścieżce kariery, powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim, luki płacowej czy parytetów w zarządach spółek. Miło było nam gościć – Agnieszkę Kłos-Siddiqui prezeskę provident Polska i pełnomocniczkę równego traktowania kobiet i mężczyzn Pracodawcy RP, Iwonę Jacaszek-Pruś z Kompanii Piwowarskiej, Agnieszkę Plencner – prezeskę Forum Konsumentów, Magdalenę Linke-Koszek założycielkę HerImpact, Joannę Burnos – założycielkę Leaderis.

Był to dla nas niezwykle cenny czas. Rosną nam skrzydła, gdy widzimy jaki wiele jest kobiet –  które podzielają nasze wartości i chcą przyłączyć się do „Kobiet w Centrum”. Jesteśmy dumne z tego, że udało się aby to wybrzmiało w tak dostojnym miejscu jakim jest doroczne Forum Ekonomiczne.

Magdalena Sobkowiak, Agnieszka Plencer, Anna Komar, Agata Jackiewicz oraz Agnieszka Rupniewska i Iza Woźnicka, były także prelegantkami i prowadzącymi paneli dotyczących dziedzictwa kulturowego, pomocy uchodźcom, turystyki czy wykluczenia ekonomicznego.

Ponadto nasza prezeska została w tym roku członkinią Rady Programowej Forum.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *